Сторінка для вчителів

Запрошую приєднуватись до відкриття та використання віртуальних класів Google.


8 коментарів:

 1. Пропоную ознайомити учителів ліцею з відеозаписами вебінарів, що відбулися під час проведення Інтернет-марафону від Видавничої групи "Основа" (http://osnova.com.ua/marafon/?utm_source=email_send&utm_medium=email&utm_campaign=osnova_06lending)
  Дуже багато цікавих ідей і методичних знахідок!

  ВідповістиВидалити
 2. Шановна Леся Валентинівна! Від щирого серця вітаю Вас і весь колектив «Ліцею Політ» із досить скорим початком нового навчального року. Нехай з першим дзвінком вересневого дня в ваші робочі будні приходять добро, розуміння, радість, успіх і щастя!
  Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних дітей. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Шановна Наталіє! Велике Вам "дякую" за привітання нас із початком навчального року й високу оцінку учительської праці, чого зараз так мало в суспільстві. Навзаєм зичу Вам усіляких гараздів. Рада спілкуванню з Вами й співпраці в питаннях удосконалення роботи закладу. Наша сила - у єдності й взаємній повазі!

   Видалити
 3. Прошу Вас підтримати проект "Розум зміцнюють у спорті", який дасть можливість побудувати в НОК "Ерудит" волейбольний майданчик.
  Голосування за адресою: http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/project/208?compid=8

  ВідповістиВидалити
 4. Наш ліцей - серед 200 кращих шкіл країни за результатами ЗНО 2017 року!
  Так тримати!
  http://osvita.ua/school/rating/47382/

  ВідповістиВидалити
 5. Шановні колеги! Нагадую Вам про вчасне виставлення семестрових оцінок учням, заповнення класних журналів до 26.12.2017.

  ВідповістиВидалити

 6. Сердечно вітаю колектив ліцею з Новим роком та Різдвом Христовим!
  Нехай новий рік принесе у вашу оселю цілу хурделицю
  добра та щастя і теплих радісних посмішок!
  Бажаю всім невгасимої творчої наснаги,здійснення мрій і реалізації всіх задумів.
  Здоров'я та успіхів вам у новому році!!!

  ВідповістиВидалити